geslacht naam voorletters voornaam e-mailadres arrondissement kantoornaam adres postcode plaatsnaam tel.nummer mobiel nummer
mevrouw Altena-Staalenhoef M.M. Mireille altena@vandamme-advocaten.nl Noord-Holland Van Damme Advocaten Breestraat 95 – I 1941 EG Beverwijk 0251272378 06-46432025
mevrouw Amrani H. Hafida h.amrani@AW-advocaten.nl Amsterdam Amrani & van de Weijer Advocaten Paalbergweg 26 Unit 4.5 1105 BV AMSTERDAM 020 33 78 415 06-42876724
mevrouw Baatenburg de Jong A. Annemieke baatenburg@wolters-strafrechtadvocaten.nl Noord-Holland Wolters Strafrechtadvocaten Kruisweg 971C 2132CE Hoofddorp 023 – 750 5300
mevrouw Bevelander N. Nelleke info@bevelanderadvocaat.nl Amsterdam Bevelander advocaat Keizersgracht 127 1015 CJ  Amsterdam 020 428 27 13 06 110 452 33
mevrouw Bloemberg A.A. Annieke bloemberg@bloembergadvocatuur.nl Haarlem Block Advocaten Jansweg 40 2011 KN Haarlem 06-12453504
mevrouw Bouw C.A. Bo bouw@reynaerdeadvocaten.nl Amsterdam Reynaerde Advocaten De Lairessestraat 121 1075 HH Amsterdam 020 305 9888
de heer Bouwman M-J. Mark-Jan bouwman@bhv-advocaten.nl Zaandam Bouwman van Hemert De Visser Westzijde 154 1506 EK Zaandam 756704106 06-12096047
mevrouw Coppes T.M. Titia coppes@kochheim.nl Aerdehout Kochheim & Coppes advocaten en mediators Zandvoorterweg 60 2111 GX 235248412
de heer de Klerk M. Michel mdeklerk@dkradvocaten.nl Amsterdam De Klerk & Rozemijer Advocaten Zadelmakerstraat 20 1991 JE Velserbroek
mevrouw Feenstra H.M. Heleen feenstra@litigare.nl Amsterdam Jebbink Soeteman advocaten Singel 362 1016 AH Amsterdam 020-5353390 06-52074532
mevrouw Figge P. Paulien figge@reynaerdeadvocaten.nl Amsterdam Reynaerde Advocaten De Lairessestraat 121 1075 HH Amsterdam 020 305 9888
meneer Fluiter, de N. D. Niels nddefluiter@gmail.com Amsterdam De Fluiter – advocaat Admiraal de Ruyterweg 213-A 1056 GH Amsterdam 645750787
mevrouw Fonds S.I. Saskia saskia@advocatenkantoorfonds.nl Amsterdam Advocatenkantoor Fonds Weesperstraat 104 1018DN Amsterdam 06-25056150
de heer Fransen R.C. Rick fransen@fransenpothast.nl Amsterdam Fransen Pothast Advocaten Jozef Israëlskade 450 1074 SW Amsterdam 020-7370601 06-41842417
mevrouw Güclü I. Ilkay Nefin guclu@gvsk.nl Amsterdam Güçlü Advocaten Nijenburg 75B 1081 GR CJ Amsterdam
mevrouw Groot, de B Barbara groot@dgra.nl Noord-Holland DGR Advocatenkantoor Kenaupark 33 2011 MR Haarlem
de heer Haan, den T Tjesse t.den.haan@roethof-advocaten.com Amsterdam Roethof Advocaten Centuurbaan 67 1072 EV Amsterdam 203681265
mevrouw Hammerstein V. Veerle hammerstein@vangesseladvocaten.nl Amsterdam Van Gessel c.s. advocaten Amstelveld 7 1017JD Amsterdam
mevrouw Hansen Löve K.K. Kathi hansenlove@brb-advocaten.nl Amsterdam Pijnenburg Advocaten Weteringschans 90 1017 XS Amsterdam
mevrouw Heilbron J.M.M. Jessica heilbron@heilbronadvocatuur.nl Amsterdam Heilbron Advocatuur Weteringschans 130 1017 XV Amsterdam 020 – 3541961 06 – 40884493
de heer Hiemstra S.B.J. Sytze hiemstra@hvhadvocaten.nl> Nederland Haarlem HIemstra \ Van Halderen Advocaten Koudenhorn 8 rood 2011JC Haarlem
mevrouw Hilhorst A.M. Annette amhilhorst@akdp.nl Amsterdam AKDP advocaten Distelplein 10-14 1031 XH Amsterdam 020-6320251 06-29004664
mevrouw Huls E. Eva huls@reynaerdeadvocaten.nl Amsterdam Reynaerde Advocaten Postbus 75111 1070 AC Amsterdam 020-3059888 06 15270211
de heer Hoppenbrouwers M.R.P. Michiel michielhoppenbrouwers@vandermeijadvocaten.nl Amsterdam Van der Meij advocaten Herengracht 244 1016BT Amsterdam 06-53280557
mevrouw Jansen G.A. Gwen gwen@jansenadvocatuur.nl Amsterdam Gwen Jansen Advocatuur Herengracht 124-128 1015BT Amsterdam 651253550
mevrouw Kal-van der Vlis M. Maya maya.kal@planet.nl Amsterdam Van der Vlis Advocaten Jan Luijkenstraat 20 1071 CN Amsterdam
mevrouw Kamphuis A.S. Alice kamphuis@lvz-advocaten.nl Amsterdam Lassche & Van Zutphen Nijenburg 2-c 1081 GG Amsterdam 020-6702020 06-27002405
de heer Kapinga T. H. Thijs kapinga@bhv-advocaten.nl Zaandam BHV Advocaten Westzijde 154 1506 EK Zaandam 075-6704106 06-53408088
mevrouw Karga Y. Yasemin karga@kargastrafrecht.nl Amsterdam Plasman cs. Advocaten Roelof Hartstraat 31 1071 VG Amsterdam
mevrouw Kat M.S. Sultan kat@katadvocaat.nl Amsterdam Mr. M.S. Kat Advocaat Admiraal de Ruijterweg 213-A 1056 GH Amsterdam 634020845 634020845
de heer Ketwaru R.M.F.R. Robbert ketwaru@kknm.nl Amsterdam KKNM Advocaten Prof. Tulpstraat 16 1018 HA Amsterdam 0205301441
mevrouw Kieft K.A. Kim kieft@kieftvankeulen-advocaten.nl Amsterdam Kieft @ Van Keulen Advocaten Nieuwe Uilenburgerstraat 14 1011LP Amsterdam 06-44782062
mevrouw Kochheim-Bossink B. Brigitte kochheim@kochheim.nl Aerdehout Kochheim & Coppes Advocaten & Mediators Zandvoorterweg 60 2111GX Aerdenhout 235248412 654300203
mevrouw Korff T. Titia korff@litigare.nl Amsterdam Advocatenkantoor Korff Zeeburgerdijk 287 1095 AD Amsterdam 020-6652500 06-51890546
mevrouw Korfker L.A. Loubke korfker@kennemeradvocaten.nl Noord-Holland Kennemer Advocaten Kennemerlaan 5 1972 EG Ijmuiden 255578069 06 82944676
mevrouw Koster S. Susan koster@kmbadvocaten.nl Amsterdam Koster Maat & Van den Bos Advocaten Keizersgracht 680 1017 ET Amsterdam 020-4222022 06-41055229
de heer Kupelian A. Armand advocaat.kupelian@gmail.com Amsterdam Advocatenkantoor Kupelian Singel 372 1016 AH Amsterdam 06-54377423
mevrouw Lettinga M.P. Margy advocaat.lettinga@planet.nl Amsterdam Advocaat Margy P. Lettinga Burgemeester Stramanweg 63 1191CX Ouderkerk aan de Amstel 020-4724696 06-54340798
mevrouw Louwerse A.L. Anne info@advocatenkantoorlouwerse.nl Haarlem Advocatenkantoor Louwerse Zijlstraat 47 2011 TK Haarlem 023-2052280 06-46403104
mevrouw Maat C Caat maat@kmbadvocaten.nl Amsterdam Koster, Maat & Van den Bos Advocaten Keizersgracht 680 1017 ET Amsterdan
mevrouw Meijer B.G. Bianca b.meijer@vandoorncs.nl Amsterdam Van Doorn cs Zeeburgerdijk 50 1094 AE Amsterdam 020-6935544 06-41115909
mevrouw Minkes P. Priscilla info@minkesadvocatuur.nl Amsterdam Kuhn c.s. Advocaten Nijenburg 75 1081 GE Amsterdam
mevrouw Monster W. Wikke info@freekemonster.nl Amsterdam Freeke & Monster Advocaten Postbus 37743 1030 BG Amsterdam 020-7234200
mevrouw Molleman B. Boukje bmolleman@fbmadvocaten.nl Amsterdam Fuchs Van Baarlen Molleman Advocaten Sarfatistraat 370 1018GW Amsterdam 06-10892141
mevrouw Muntjewerf M.A. Martha mail@muntjewerfadvocatuur.nl Amsterdam Muntjewerf Advocatuur Admiraal de Ruijterweg 125 1056EX Amsterdam
de heer Palanciyan G. Giragos advocaat.gpalanciyan@gmail.com Amsterdam mr. G. Palanciyan adv. Postbus 15709 1001 NE  Amsterdam 06-52420594
mevrouw Pentinga C. Carolien info@pentingalaw.com Amsterdam Pentinga law Keizersgracht 630 1017 ER Amsterdam 020-3316569 06-13073022
de heer Peters D.G. David peters@struyckenadvocaten.nl Amsterdam Struycken Advocaten Tweede Oosterparkstraat 167 1092 BE Amsterdam 020-7792320 06-26860593
de heer Pot R. Ronald r.pot@brl-advocaten.nl Amsterdam Bakker Rigter & Lonterman advocaten Koninginneweg 162-1 1075 EG Amsterdam 020-6260033
mevrouw Prins J.W.G. Jeannette advocaat@jwgprins.nl Amsterdam Advocatenkantoor Prins Rooseveltlaan 268-3 1078 PA Amsterdam 020-6760118 06-10304095
mevrouw Reehuis N.C. Niouk reehuis@westerstrafrechtadvocaten.nl Amsterdam Wester Strafrechtadvocaten Molenpad 7 1016 GL Amsterdam
mevrouw Rietjens M.M.E. Martine info@rietjensadvocatuur.nl Amsterdam Kuhn c.s. Advocaten Nijenburg 75 1081 GE Amsterdam
mevrouw Rijser M. Mariken m.rijser@brb-advocaten.nl Amsterdam Pijnenburg Advocaten Weteringschans 90 1017 XS Amsterdam 06-52612090
de heer Rijser C.J.B. Jos rijser@brb-advocaten.nl Amsterdam Brunklaus Rijser Advocaten Rupelmonde 112 1081GS Amsterdam
de heer Rommy L.R. Leon rommy@litigare.nl Amsterdam Advocatenkantoor Siccama Zeeburgerdijk 287 1095 AD Amsterdam 020 2371930 06 14880663
mevrouw Rupert D. Dieuwertje rupert@lothrupert.nl Amsterdam Loth Rupert advocaten Singel 450 1017AV Amsterdam
mevrouw Sassen S.C. Sophie sassen@kvrzadvocaten.nl Amsterdam Korvinus van Roy en Zandt Advocaten Raadhuisstraat 52-D 1016DG Amsterdam 020-3053400 06-21877622
mevrouw Scheffer L. Laura l.scheffer@vandoorncs.nl Amsterdam Van Doorn c.s. Advocaten Zeeburgerdijk 50 1094 AE Amsterdam 020 6935544
de heer Schwartz L.M.A. Wiet schwartz@schwartzadvocaten.nl Amsterdam Schwartz Advocaten Prinsengracht 668 1017KW Amsterdam 020-6263138 06-26674967
de heer Siccama F.D.W. Fabian siccama@litigare.nl Amsterdam Advocatenkantoor Siccama Zeeburgerdijk 287 1095 AD Amsterdam 020-6652500
de heer Schmidt R.B. Rogier schmidt@sr-advocaten.nl Amsterdam Schmidt Advocatuur Barbara Strozzilaan 101 1083 HN Amsterdam 020 – 5304310 06-24908102
mevrouw Smits J.P. Anja smits@advocatenkantoorsmits.nl Amstelveen Advocatenkantoor Smits Alpen Rondweg 102-S 1186 EA Amstelveen 020-3584981 06-49110474
mevrouw Stibbe D.H. Daniëlle d.h.stibbe@fontijnstibbe.nl Amsterdam Fontijn Stibbe Advocaten Jozef Israëlskade 48 f 1072 SB Amsterdam 020-6645576 06-22567810
de heer Sussenbach R.M.G. Richard sussenbach10@icloud.com Amsterdam Sussenbach Advocaat Van Woustraat 245 1074 AS Amsterdam 020 6706797
mevrouw Temminck Tuinstra J Jarinde temminck@woudegraaf.nl Amsterdam Van der Woude De Graaf Advocaten Willemsparkweg 31 1071 GP Amsterdam
mevrouw Tiemens A. Albertine a.tiemens@spongadvocaten.com Amsterdam Spong Advocaten Keizersgracht 278 1016 EW Amsterdam 203305409 623622719
de heer Tuitjer J. Jan-Hein jtuitjer@akdp.nl Amsterdam AKDP advocaten Distelplein 10-14 1031 XH Amsterdam 020-6320251 06-29004664
mevrouw Ubbergen A. Astrid info@advocatenkantoorubbergen.nl Amsterdam Advocatenkantoor Ubbergen Entrada 306 1114 AA Amsterdam-Duivendrecht  020 2440684.
mevrouw Van den Bos E.K.A. Eva vandenbos@kmbadvocaten.nl Amsterdam Koster Maat & Van den Bos Advocaten Keizersgracht 680 1017 ET Amsterdam 020-4222022 06-42146789
mevrouw Van de Voort M.E. Marielle info@mevandevoort.nl Badhoevedorp Vande Voort advocatuur & mediation Pelikaanstraat 18 1171 DH Badhoevedorp
de heer Van den Munckhof R. Roy munckhof@mcafirm.com Amsterdam MCA Legal Harry Koningsbergerstraat 324 1063AN Amsterdam 06-51180960
mevrouw Van der Hulst A.C. Rianne vanderhulst@reynaerdeadvocaten.nl Amsterdam Reynaerde Advocaten Postbus 75111 1070 AC Amsterdam 020-3059888
de heer Van Dijk J.H. Jan-Hein j.h.vandijk@spongadvocaten.com Amsterdam Spong Advocaten Keizersgracht 278 1016 EW Amsterdam
mevrouw Van Esser E. Elke e.vanesser@seegers-lebouille.nl Amsterdam Seegers & Lebouille Egelantiersgracht 576 1015 RR  Amsterdam 020 – 420 08 88
de heer Van Galen A.W.J. Aram vangalen@hendrixlaw.nl Amsterdam Hendrix Law Jollemanhof 26 1019 GW Amsterdam 202212469 06-83229675
de heer Van Gils E. Edmund vangils@reynaerdeadvocaten.nl Amsterdam Reynaerde Advocaten De Lairessestraat 121 1075 HH Amsterdam 020 305 9888
mevrouw Van Hoogmoed K.C. Kim hoogmoed@hvhadvocaten.nl Haarlem HvH Advocaten Koudenhorn 8rd 2011 JC Haarlem 237370414 610201187
mevrouw Van Keulen C.H. Claartje vankeulen@kieftvankeulen-advocaten.nl Amsterdam Kieft @ Van Keulen Advocaten Nieuwe Uilenburgerstraat 14 1011 LP Amsterdam 06-40279383
mevrouw Van Megen M.C. Maartje vanmegen@kknm.nl Amsterdam KKNM Advocaten Prof. Tulpstraat 16 1018 HA Amsterdam 06-14314337
mevrouw Van Nielen E.M.C. Elisabet elisabet@mrvannielen.nl Amsterdam Van Nielen Kingsfordweg 151 1043 GR Amsterdam 020-4919650
mevrouw Van Nieuwenhuizen E.M.J. Els advo@vnhz.nl Amsterdam Warners van Otterloo Sandberg De Lairessestraat 90 1071 PJ Amsterdam 020 – 673 28 04 06-47694965
mevrouw Van Riet M.G.C. Rigorette m.vanriet@senl.eu Amsterdam Seegers & Lebouille Egelantiersgracht 576 1015 RR  Amsterdam
mevrouw Van Rijmenam-van Oosterom P.W. Wendela wvanrijmenam@gmail.com Amsterdam E& R- Advocaten Kinkerstraat 23 1053 DC Amsterdam 020-2159000 06- 53513998
de heer Van der Woude S.J. Simon vanderwoude@woudegraaf.nl Amsterdam Van der Woude De Graaf Advocaten Willemsparkweg 31 1071 GP Amsterdam 020-6766690 06-22989958
mevrouw Van Zanden R.W. Renske zanden@wolters-strafrechtadvocaten.nl Hoofddorp Wolters Strafrechtadvocaten Kruisweg 971C/ Postbus 1328 2132 CE Hoofddorp 023-7505300 06-53343432
de heer Verbeek P.J. Pierke verbeek@litigare.nl Amsterdam Advocatenkantoor Siccama Zeeburgerdijk 287 1095 AD Amsterdam 617902998
de heer Verlaan M.J.C. Maarten verlaan@advocaatverlaan.nl Amsterdam Verlaan – Strafrechtadvocaat De Cuserstraat 93 1081CN Amsterdam 06-24221648
de heer Vis J.T.E. Tim t.vis@spongadvocaten.com Amsterdam Spong Advocaten Keizersgracht 278 1016 EW Amsterdam 203305409 681107816
de heer Van Vliet W. Willem info@wvv-strafrecht.com Amsterdam Willem Van Vliet Strafrechtadvocatuur Zeeburgerdijk 287 1095 AD Amsterdam (0)20 237 19 33 (0)6 24 42 87 28
mevrouw Vos W.P.A. Wendy vos@gvsk.nl Amsterdam GVSK Advocaten Stadionplein 71 1076 CJ Amsterdam 06-26060690
de heer Van Wersch N.M. Wersch vanwersch@jstwadvocaten.nl Amsterdam JSTW Advocaten A.J. Ernststraat 187 1083 GV Amsterdam 020-5703880
mevrouw Wit, de E.F. Ellen wiwi@compaqnet.nl Amsterdam Advocatenkantoor mr drs E.F. de Wit Weesperstraat 104 1018 DN Amsterdam 625025183
mevrouw Wit, de T Tamara dewit@schwartzadvocaten.nl Amsterdam Schwartz advocaten Prinsengracht 668 1017 KW Amsterdam 206263138
de heer Witlox M.A.I. Maarten witlox@wsadvocaten.nl Amsterdam Witlox Snijders Advocaten Keizersgracht 462 1016 GE Amsterdam 020 522 1999
de heer Wolters D. Dennis wolters@wolters-strafrechtadvocaten.nl Noord-Holland Wolters Strafrechtadvocaten Kruisweg 971C 2132CE Hoofddorp 023 – 750 5300 06 – 24203275
de heer Wormhoudt R. Rob rhwormhoudt@wormhoudtbergadvocaten.nl Amsterdam Wormhoudt Berg Advocaten Amstelveenseweg 4 1075 XH Amsterdam 020-6185330 06-10809437
mevrouw Zonneveld K. Karin zonneveld@vw-z.nl Amsterdam Van Wagensveld & Zonneveld Advocaten Westeinde 6 1017 ZN Amsterdam 020-4208565
Bestuur JRAA
Handige links
Menu